Мистецтво прибирання або як навести лад у своєму помешканні - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Мистецтво прибирання або як навести лад у своєму помешканні

Mystestvo prybyrannya

Як нарешті навести лад у своєму помешканні?

Для цього сьогодні ми хочемо поділитися з вами корисними порадами з книги Мері Кондо “Мистецтво прибирання”. Звісно, ми рекомендуємо її прочитати, але ось стисла інформація, яка вам знадобитися.

🔵Зберігайте тільки те, що приносить вам радість. Кондо наголошує на тому, що ваші речі повинні радувати вас і викликати позитивні емоції.

🔵Прибирайте за категоріями, а не за місцями. Це означає, що вам потрібно зібрати всі речі одного типу(документи, книги, одяг) в одному місці та визначити, які з них ви хочете зберегти, а які – відкинути, якщо ви взяли її в руки і вона не приносить вам радість, то Мері рекомендує її викинути.

🔵Перш ніж відкинути річ, попрощайтеся з нею. Це може звучати дивно, але Кондо радить подякувати речі за те, що вона виконала свою роль і відпустити її, так вона прийде до вас в іншій корисній для вас формі.

🔵Згортайте речі так, щоб вони стояли вертикально, а не лежали одна на одній. Це дозволить більше речей помістити в шухляду або на полицю та зробить їх легше знайти.

🔵Підтримуйте своє житло в чистоті й порядку. Письменниця вважає, що порядок у домі приводить до порядку у мисленні та емоційному стані людини.

🔵Мері наголошує, що зробити порядок в помешканні потрібно лише один раз, а потім просто підтримувати його

🔵Не забувайте про естетику. Вибирайте речі, які не тільки корисні, а й мають гарний вигляд, та створюйте гармонійний образ вашого дому.

🔶Ну а звісно речі, які ви використовуєте сезонно або речі, які потрібні, але вони в цей момент заважають в помешканні привозьте до нас, ми допоможемо їх зберегти☺️

Не забувайте, що це не тільки питання прибирання та організації, а й питання про ваше здоров’я та емоційний стан. Тому, візьміть ці поради до уваги й зробіть своє життя більш гармонійним та приємним.

Відправка повідомлення

Відправити