Моя Комора:
Склад № 33
м. Київ, пр-т Лобановського 119
Доступ на склад:
Цілодобово
Зворотній дзвінок
Безкоштовні дзвінки Телефон 0 (800) 33 5727

Питання та відповіді щодо зберігання та оренди боксів на складі КОМОРА

Так, ми працюємо і з фізичними, і з юридичними особами з видачею всіх необхідних платіжних та інших документів.

Наш склад надає різні місця зберігання (індивідуальні бокси) в залежності від необхідної площі. Мінімальна площа становить 1 м3 (бокс), максимальна - 12 м2, висота 2,5 м. Ви можете замовити будь-яку кількість окремих боксів, в залежності від кількості та обсягів Вашого майна. При необхідності індивідуальні бокси можуть бути об'єднані.

Невеликі за площею місця зберігання затребувані постійно, тому резервувати їх краще заздалегідь.

КОМОРА надає стелажі в оренду. Це додаткова послуга. В стандартних боксах немає ніяких конструкцій, і вся площа доступна для клієнта.

За умови укладення договору оренди на тривалий термін (більше 6 місяців), можливе індивідуальне виготовлення стелажів та переобладнання юніту на замовлення Клієнта.

Склади неопалювані, теплі, сухі, середня температура 15-18 градусів С, вологість 60-80! Температура в боксах взимку підтримується на рівні не нижче 10 градусів С

Депозит - це наша "страховка" на випадок псування майна КОМОРИ або несвоєчасної оплати послуг клієнтами. Але так як ми довіряємо нашим клієнтам Депозиту у нас НЕМАЄ.

Не хвилюйтеся, в КОМОРІ ви все оплачуєте тільки по факту. Обов'язково зробимо перерахунок.

Ми пропонуємо послуги з розбирання, пакування та доставку ваших речей в бокси. Більш детально можна ознайомитися з переліком додаткових послуг і вибрати необхідну при бронюванні в калькуляторі.

При оренді складу тимчасового зберігання ви вибираєте потрібну площу і розміщуєте будь-яке майно, меблі або особистий гардероб. В подальшому ви на свій розсуд можете коригувати кількість і призначення речей в рамках площі обраного вами складу тимчасового зберігання без додаткових витрат на переоформлення договорів, реєстрів і переліків майна, що зберігається, на відміну від складів відповідального зберігання.

  • через систему онлайн-оплати на нашому сайті в особистому кабінеті
  • в терміналах Приватбанку
  • у нас в офісі
  • системою безготівкового перерахування грошових коштів з Вашого банківського рахунку за нашими реквізитами (запитайте їх у менеджера)
  • скористатися послугою "Кур'єр для оплати"

Зворотня доставка можлива тільки в разі попереднього складання переліку майна, що зберігається або замовлення послуги з доставки ваших речей в бокси.

Зворотня доставка здійснюється просто за дзвінком, ви телефонуєте, говорите: куди і коли доставити ваші речі.

У нас передбачено інформування клієнтів про необхідність наступного платежу. У разі невиконання оплати в термін накладається штраф. При простроченні платежу більш ніж на 2 місяці ваше майно потрапляє під арешт. Якщо клієнт протягом 3 місяців не оплачує послуги, передбачений аукціонний розпродаж арештованого майна. Більш детально Ви можете ознайомитися з цією умовою в додатку до договору оренди "Стандартні умови" пункт 2.12.

Ви можете як передавати ключі, так і дозволити доступ до вашого боксу своїм довіреним особам. Для гарантування збереження ваших речей перелік довірених осіб необхідно надати в КОМОРА при підписанні договору або додатково до моменту доступу Ваших довірених осіб до боксу.

Так як доступ до юніту і ключі від нього є тільки у орендаря, замок йому необхідно надати самостійно.

Придбати навісні замки в асортименті можна прямо на складі або при замовленні через сайт. Також можна орендувати замок від 20 грн / міс.