З'єднуюся з Х'юстоном

ПРО КОМПАНІЮ


2016 Перший склад
2017 новий склад у центрі Києва
2019 Склад у ЖК Smart House
2020 Розширення локації №33
2020 Новий склад на Видубичах

2016 Перший склад

Першому гравцеві приготуватися

Навесні 2016 роки з’явився перший склад Комора біля метро Деміївська. Ми цілий рік будували, будували і, нарешті, побудували! У квітні туди «оселився» перший клієнт. До речі, вже 4 роки він є постійним користувачем сервісу Комора. Це символічно, адже ми за тривалу дружбу!

2017 новий склад у центрі Києва

Склад №32: бізнесмени рекомендують

Комора біля метро Лук’янівська – улюблене місце підприємців. Все тому, що в цьому районі знаходиться багато офісів. Добиратися дуже зручно – приміщення знаходиться близько від метро. Але навіть якщо ви далекі від бізнесу, все одно приходьте. Склад індивідуального зберігання №32 з’явився в 2017-м і його двері відкриті для всіх! 

2019 Склад у ЖК Smart House

Велетень № 31 у ЖК Smart House

Кому пощастило, так це жителям житлового комплексу Smart House на вул. Машинобудівній. Склад знаходиться на -1 поверсі і має найбільшу площу серед усіх складів Комори. У гіганта є бокси абсолютно різного розміру. Помістяться як папки з документами, так і антикварні стінка з вітальні.

2020 Розширення локації №33

Без дріжджів і стероїдів: склад №33 збільшився

Наш найперший склад на Деміївській дуже популярний серед клієнтів тому ми постійно розширюємо і доповнюємо його новими площами. Деякі клієнти говорять, що у нас так багато залів, що можна загубитися як в лабіринті Ґрінґотсу. 

2020 Новий склад на Видубичах

Нова локація м. Видубичі

Склад № 30 зовсім близько до Печерська і Позняків. Ми давно отримували багато заявок від клієнтів відкритися саме в цій частині міста, тому після тривалих пошуків і ретельних розрахунків економічної моделі знайшли гарне приміщення для self storage №30. Можна сказати Правий берег ми освоїли і наш наступний крок підкорення Троєщини і Дарниці, а там і інші міста України:)


Комора в Україні since 2016!
Комора це 4 склади та майже 7000 кв. метрів складської площі.

Ми за посмішку у вирішенні будь-яких питань та індивідуальний підхід до зберігання речей для приватних осіб і компаній. Сьогодні сервіс self storage все більш популярний, тому що немає сенсу захаращувати будинок або офіс великогабаритними предметами і особливо цінними речами, які не використовуються щодня, тим більше що для них можна вибрати більш зручне місце для зберігання. У Комора ви можете орендувати склад (юніт) необхідного вам розміру для зберігання практично будь-яких речей на необхідний вам термін.

Індивідуальне зберігання від компанії Комора – це оптимальний спосіб вирішення питання безпечного та економічно вигідного зберігання.

Склади Комора мають зручне розташування в різних частинах Києва, безпосередньо біля метро. Дістатися до будь-якого складу можна як особистим, так і громадським транспортом, тому вам не варто хвилюватися через прогулянку промзоною:)

Дякуємо, друже, що обираєш наш сервіс зберігання речей, ми працюємо, щоб бути для тебе найкращими.

 

 

Комора пропонує послуги індивідуального зберігання речей
У нас Ви можете залишити:

home_furn_icon

Домашні
меблі

Office_apl_icon

Офісне
приладдя

wint_cloth_icon

Сезонний
одяг

sport_equip_icon

Спортивна
екіпіровка

baby_things

Дитячі
речі

adv_materials

Рекламні
матеріали

tyres

Автомобільні
шини

Пройти тест и подобрать склад«Бонус на первую аренду»Вам доступен бонус