З'єднуюся з Х'юстоном

Ми працюємо! Через проблеми з мобільним зв’язком краще напишіть свій запит нам на п@шту, Telegram , Viber. В Контактах є всі номери. Ми завжди он-лайн!

ПРО КОМПАНІЮ


2016 Перший склад
2017 новий склад у центрі Києва
2019 Склад у ЖК Smart House
2020 Розширення локації №33
2020 Новий склад на Видубичах
2020 Відкриття складу на лівому березі Києва

2016 Перший склад

Першому гравцеві приготуватися

Навесні 2016 роки з’явився перший склад Комора біля метро Деміївська. Ми цілий рік будували, будували і, нарешті, побудували! У квітні туди «оселився» перший клієнт. До речі, вже 4 роки він є постійним користувачем сервісу Комора. Це символічно, адже ми за тривалу дружбу!

2017 новий склад у центрі Києва

Склад №32: бізнесмени рекомендують

Комора біля метро Лук’янівська – улюблене місце підприємців. Все тому, що в цьому районі знаходиться багато офісів. Добиратися дуже зручно – приміщення знаходиться близько від метро. Але навіть якщо ви далекі від бізнесу, все одно приходьте. Склад індивідуального зберігання №32 з’явився в 2017-м і його двері відкриті для всіх! 

2019 Склад у ЖК Smart House

Велетень № 31 у ЖК Smart House

Кому пощастило, так це жителям житлового комплексу Smart House на вул. Машинобудівній. Склад знаходиться на -1 поверсі і має найбільшу площу серед усіх складів Комори. У гіганта є бокси абсолютно різного розміру. Помістяться як папки з документами, так і антикварні стінка з вітальні.

2020 Розширення локації №33

Без дріжджів і стероїдів: склад №33 збільшився

Наш найперший склад на Деміївській дуже популярний серед клієнтів тому ми постійно розширюємо і доповнюємо його новими площами. Деякі клієнти говорять, що у нас так багато залів, що можна загубитися як в лабіринті Ґрінґотсу. 

2020 Новий склад на Видубичах

Нова локація м. Видубичі

Склад № 30 зовсім близько до Печерська і Позняків. Ми давно отримували багато заявок від клієнтів відкритися саме в цій частині міста, тому після тривалих пошуків і ретельних розрахунків економічної моделі знайшли гарне приміщення для self storage №30. Можна сказати Правий берег ми освоїли і наш наступний крок підкорення Троєщини і Дарниці, а там і інші міста України:)

2020 Відкриття складу на лівому березі Києва

2020 рік був дуже насиченим на події

І поки інші створювали про це меми, ми готували нову локацію. Склад №25 біля метро Лісова вже відкрито! Він розташований зовсім близько до метро у великому складському теплому комплексі. Впевнені, вам сподобається ця локація, так як ми з кожним відкриттям вдосконалюємо наші площі і сервіс. Приїжджайте!


Комора в Україні since 2016!
Комора це 5 складів та майже 9000 кв. метрів складської площі.

Ми за посмішку у вирішенні будь-яких питань та індивідуальний підхід до зберігання речей для приватних осіб і компаній. Сьогодні сервіс self storage все більш популярний, тому що немає сенсу захаращувати будинок або офіс великогабаритними предметами і особливо цінними речами, які не використовуються щодня, тим більше що для них можна вибрати більш зручне місце для зберігання. У Комора ви можете орендувати склад (юніт) необхідного вам розміру для зберігання практично будь-яких речей на необхідний вам термін.

Індивідуальне зберігання від компанії Комора – це оптимальний спосіб вирішення питання безпечного та економічно вигідного зберігання.

Склади Комора мають зручне розташування в різних частинах Києва, безпосередньо біля метро. Дістатися до будь-якого складу можна як особистим, так і громадським транспортом, тому вам не варто хвилюватися через прогулянку промзоною:)

Дякуємо, друже, що обираєш наш сервіс зберігання речей, ми працюємо, щоб бути для тебе найкращими.

 

 

Комора пропонує послуги індивідуального зберігання речей
У нас Ви можете залишити:

home_furn_icon

Домашні
меблі

Office_apl_icon

Офісне
приладдя

wint_cloth_icon

Сезонний
одяг

sport_equip_icon

Спортивна
екіпіровка

baby_things

Дитячі
речі

adv_materials

Рекламні
матеріали

tyres

Автомобільні
шини