З'єднуюся з Х'юстоном

Ми працюємо! Через проблеми з мобільним зв’язком краще напишіть свій запит нам на п@шту, Telegram , Viber. В Контактах є всі номери. Ми завжди он-лайн!

ПОСЛУГИ ЗБЕРІГАННЯ

Services-menu-1

Упаковка та доставка

Ми візьмемо на себе клопоти по упаковці вашого майна та його доставці у Комора.

Детальніше

Часто пакування речей та їх транспортування може зайняти дуже багато часу, а послуги сторонніх вантажників привести до псування і поломки вашого майна. Якщо ви хочете уникнути подібних проблем, зателефонуйте нам і наші співробітники обговорять найбільш зручний час, в якій всі Ваші речі будуть обережно упаковані і доставлені у наші склади.

Вартість даної послуги залежить від відстані доставки і обсягу транспортованих речей. Деталі за посиланням

Services-menu-2

Зворотня доставка

Витратьте ваш час на приємні клопоти, а ми, за вашим проханням, зможемо доставити речі з вашого боксу за вказаною адресою.

Детальніше

Для даної послуги необхідно попередньо вказати довірену особу від Комора в договорі або надати доступ нашим співробітникам до юніту. Відбувається фото та відео фіксація процесу доступу до боксу.

Розрахунок за цією послугою уточнюйте у наших менеджерів

Services-menu-3

Кур'єр від КОМОРИ
(вигода для інтернет-магазину)

За домовленістю наш співробітник може відправляти/приймати відправлення на ваше ім’я у відділеннях «Нова пошта» та «Justin».

Детальніше

Доставка замовлень клієнтів інтернет-магазина нашими кур’єрами – це істотна економія на витратах для нового бізнесу. Інтернет- бізнесу можна знизити витрати і доставляти замовлення клієнтам через кур’єра Комора. Наші кур’єри працюють відразу з декількома інтернет-магазинами, що дозволяє гарантувати найнижчі тарифи.

Services-menu-4

Кур'єр для оплати

Прийшов час продовжити оренду, але у вас немає часу під’їхати до нас в офіс? Викличте безкоштовного кур’єра для продовження договору і оплати.

Детальніше

Наш менеджер у погоджений з вами час зустрінеться з вами та оформляє пролонгацію договору. За потребою наш співробітник передає ключі від нового юніту.

Services-menu-5

Страхування майна

Для вашого додаткового спокою майно може бути застраховане. Ми пропонуємо послугу “Страхова оренда”.

Детальніше

Спеціалізація компанії “Комора” – індивідуальне зберігання речей, це означає, що ми не несемо відповідальності за ваші речі. Ми не приймаємо речі на зберігання, адже ми не знаємо що саме ви зберігате, ми лише здаємо вам в оренду бокс і не відповідаємо за те, що може статися в орендованому приміщенні. При цьому наші склади обладнані сучасною системою відеоспостереження і пожежною сигналізацією і ми впевнені в тому, що можемо забезпечити вам максимально можливий рівень безпеки. Але бувають ситуації, в яких ми безсилі. Пропонуємо вам додатково захистити ваші речі, залишені на зберігання в терміналах складу Комора, на випадок виникнення непередбачених обставин . За додаткову плату ви зможете застрахувати майно, яке зберігаєте в Коморі. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Allowed_icon

Ми залюбки розмістимо в Коморі:

Меблі (від полички до дивану)

Побутову та оргтехніку (дрібну та великогабаритну)

Одяг

Дитячі іграшки

Рекламне обладнання

Автомобільні шини

Спортивний інвентар

Документи

prohibited_icon

На жаль, не візьмемо на зберігання:

Живих істот: тварин або рослин
Зброю, включаючи деталі від зброї

 

Легкозаймисті речовини

 

Токсичні або інші речовини, які виділяють сильний запах

 

Продукти харчування та товари, що швидко псуються