Поширені запитання (FAQ) - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Часто задавані питання

Як орендувати юніт?

Це лише 3 кліки. Можна залишити заявку на нашому сайті і зачекати дзвінка від менеджера або одразу забронювати потрібний юніт через Калькулятор. Ми працюємо віддалено, тому орендувати та підписати договір легко он-лайн, а заїжджати - коли вам буде зручно, навіть вночі.

Орендувати юніт/бокс може фізична або юридична особа?

Так, ми працюємо і з фізичними, і з юридичними особами з видачею всіх необхідних платіжних та інших документів.

Як оплатити?

Є багато зручних способів оплати: через наш сайт, по реквізитам IBAN, через PayPal, SWIFT.

Чи можна передати ключ від боксу знайомим, співробітникам фірми у разі оренди для бізнесу?

Ви можете як передавати ключ, так і дозволити доступ до Вашого юніту своїм довіреним особам. Дані довірених осіб необхідно надати в Комора при підписанні договору або додатково до моменту доступу через авторизовану в договорі е-пошту або мобільний номер.

Чи є стелажі в юнітах?

Комора надає стелажі в оренду. Це додаткова послуга. За звичай у юніті-боксі немає жодних конструкцій, вся площа доступна для Клієнта. Більш детально по вартості оренди стелажа - запитайте у менеджера

Яка температура на складі та умови зберігання речей?

Температура на складі не опускається нижче +12С в зимовий період. На всіх складах є цілодобовий відеонагляд, додатково присутня фізична охорона, тому не хвилуйтеся, ми збережемо ваші речі як свої.

Що станеться з речами, якщо я перестану платити?

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам та розуміємо, що можливі різні життєві обставини. Тому впродовж 90 днів ми намагаймося вирішити всі прострочені забов'язання. Далі, речі з особистого юніту переміщуються у загальну секцію. Всі деталі вказано у нашому договорі.

Які документи потрібні для оренди юніту?

Нам потрібні копії в е-вигляді: документ що засвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення, або ID), мобільний номер, email та контакти довірених осіб за необхідністю.

Скільки місця може надати клієнту компанія Комора?

Наш склад надає різні місця зберігання (індивідуальні бокси) в залежності від необхідної площі. Мінімальна площа становить 1 м3 (бокс), максимальна – up to you м2, висота 2,5 м. При необхідності індивідуальні бокси можуть бути об’єднані.

Відправка повідомлення

Відправити