З'єднуюся з Х'юстоном

Ми працюємо! Через проблеми з мобільним зв’язком краще напишіть свій запит нам на п@шту, Telegram , Viber. В Контактах є всі номери. Ми завжди он-лайн!

ФРАНШИЗА

Привіт! Ми пропонуємо тобі відкрити в своєму місті власний бізнес, який принесе дохід та задоволення від процесу. Ти зможеш працювати в онлайн режимі за зручним графіком. Стань засновником власної “Комори” – актуальної, а головне прибуткової справи, приєднавшись до лав нашої команди. Напиши свої контактні дані – менеджер зв’яжеться з тобою найближчим часом, щоб відповісти на запитання.

Чому ми? Тому що знаємо як створити економічно вигідний Self storage бізнес в Україні та залюбки передамо свої знання.

leadership icon

Керівництво

Ми забезпечуємо своїх партнерів повною програмою навчання співробітників та планом-графіком робіт до, під час та після відкриття свого складу. Тобі не доведеться витрачати на це час та заново винаходити велосипед. Всі процеси здійснюються через зручну CRM систему управління бізнесом, доступ до якої ти будеш мати. 

mareting icon

Маркетинг

Просування нової компанії  – вкрай витратна та довга процедура. Франшиза – це флеш-рояль, найвигідніша комбінація, що складається із репутації, досвіду та розповсюдженості бренду. “Комора” має тисячі прихильників, які оцінили її діяльність з 2016 року найвищим балом. Наразі бренд впізнаваний, завдяки широкому розповсюдженню в мережі та іншим рекламним кампаніям. Наша репутація допоможе ще до відкриття локації отримати бронювання від перших клієнтів.

employees icon

Персонал

“Комора” надає повну інформацію щодо кількості та кваліфікації персоналу. А саме: який штат потрібно саме твоїй “Коморі”, які функції будуть виконувати співробітники та які навички потрібні для виконання робіт. Ми забезпечимо тебе всіма необхідними рекомендаціями як щодо набору штату, так і його подальшої підтримки.

finplan

Фінансовий план

“З’ївши собаку” та “набивши гулі” на етапі відкриття першого складу, ми точно знаємо як уникнути збитків та примножити прибутки. Тому не варто переживати – ми надаємо прорахунки нової локації “Комори”. А ще розповімо, який початковий капітал необхідний для створення франчайзі, які постійні витрати входять в підтримку Self storage бізнесу, які змінні затрати на тебе очікують та який період часу потрібно для окупності.

services icon

Надання послуг

“Комора” – це приклад якісного та продуманого облаштування простору. Ми продемонструємо інструкції по зберіганню речей та експлуатації боксів, які допоможуть як на перших етапах, так і в подальшому. Допоможемо з дизайн-проектом розумного використання корисної площі, системою безпеки та інформацією про супутні товари.

law icon

Юридичні питання

Що робити, якщо клієнти не забирають свої речі? Чи можна влаштувати аукціон покинутих боксів? Які договори та супутні документи, потрібні для роботи з клієнтами? На всі ці питання у нас вже є відповіді. 

Хутчіш відкривай справу своєї мрії! З нами не страшно робити перші кроки, адже “Комора” – зразковий для наслідування бізнес.

Хочу відкрити нову КОМОРУ