3D-тур по складу - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Про компанію

2016 Перший склад

Першому гравцеві приготуватися

Навесні 2016 роки з’явився перший склад Комора біля метро Деміївська. Ми цілий рік будували, будували і, нарешті, побудували! У квітні туди «оселився» перший клієнт. До речі, вже 4 роки він є постійним користувачем сервісу Комора. Це символічно, адже ми за тривалу дружбу!

2017 Новий склад у центрі Києва

Склад №32 бізнесмени рекомендують

Комора біля метро Лук’янівська – улюблене місце підприємців. Все тому, що в цьому районі знаходиться багато офісів. Добиратися дуже зручно – приміщення знаходиться близько від метро. Але навіть якщо ви далекі від бізнесу, все одно приходьте. Наші двері відкриті для всіх! 

2019 Склад у ЖК Smart House

Велетень №31

Кому пощастило, так це жителям житлового комплексу Smart House на вул. Машинобудівній. Склад знаходиться на -1 поверсі і має найбільшу площу серед усіх складів Комори. У гіганта є бокси абсолютно різного розміру. Помістяться як папки з документами, так і антикварна стінка з вітальні.

2020 Новий склад та Ілон Маск

Комора «щоб ближче до Печерська та Позняків»

«Що спільного?» – подумаєте ви. А те, що для Комори та американського винахідника 2020-й видався знаковим. В останнього у травні народився син, а у Комори з'явилася нова локація на м. Видубичі. Маск назвав первістка «X A-12», а ім'я нововідкритого складу набагато простіше – «№30».

2022 перший склад у Львові

Перший у Львові

Ми планували це відкриття давно, але всім відомі обставини і ми перенесли його аж на 1 рік. Запрошуємо до зберігання на нашому новому складі по вулиці Богданівська 11. Хоча це ще маленька локація, ми маємо великі плани щодо її збільшення.

Комора в Україні з 2016!

Комора це 6 складів та майже 10 000 кв. метрів складської площі.

Ми за посмішку у вирішенні будь-яких питань та індивідуальний підхід до зберігання речей для приватних осіб і компаній. Сьогодні сервіс self storage все більш популярний, тому що немає сенсу захаращувати будинок або офіс великогабаритними предметами і особливо цінними речами, які не використовуються щодня, тим більше що для них можна вибрати більш зручне місце для зберігання. У Комора ви можете орендувати склад (юніт) необхідного вам розміру для зберігання практично будь-яких речей на необхідний вам термін.

Індивідуальне зберігання від компанії Комора – це оптимальний спосіб вирішення питання безпечного та економічно вигідного зберігання.

Склади Комора мають зручне розташування в різних частинах Києва, безпосередньо біля метро. Дістатися до будь-якого складу можна як особистим, так і громадським транспортом, тому вам не варто хвилюватися через прогулянку промзоною:)

Дякуємо, друже, що обираєш наш сервіс зберігання речей, ми працюємо, щоб бути для тебе найкращими.

У нас ви можете залишити

Наша команда

Відправка повідомлення

Відправити