З'єднуюся з Х'юстоном

Ми працюємо! Через проблеми з мобільним зв’язком краще напишіть свій запит нам на п@шту, Telegram , Viber. В Контактах є всі номери. Ми завжди он-лайн!

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ (FAQ)

1. Скільки місця може надати клієнту компанія КОМОРА?

Наш склад надає різні місця зберігання (індивідуальні бокси) в залежності від необхідної площі. Мінімальна площа становить 1 м3 (бокс), максимальна – 12 м2, висота 2,5 м. Ви можете замовити будь-яку кількість окремих боксів, в залежності від кількості та обсягів Вашого майна. При необхідності індивідуальні бокси можуть бути об’єднані.

Невеликі за площею місця зберігання затребувані постійно, тому резервувати їх краще заздалегідь.

2. Орендувати юніт/бокс може фізична або юридична особа?

Так, ми працюємо і з фізичними, і з юридичними особами з видачею всіх необхідних платіжних та інших документів.

3. Чи є стелажі в юнітах?

За потребою Клієнта КОМОРА  може придбати стелажі відповідно до розмірів юніту. Це додаткова платна послуга. В стандартних боксах немає ніяких конструкцій, і вся площа доступна для клієнта.

За умови укладення договору оренди на тривалий термін (більше 6 місяців), можливе індивідуальне переобладнання юніту на замовлення Клієнта.

4. Яка температура на складах?

Склади неопалювані, теплі, сухі, середня температура 12-18 градусів С, вологість 40-60! Температура в боксах взимку підтримується на рівні не нижче 10 градусів С

5. Якщо я виїхав раніше, а заплатив за більший період?

Не хвилюйтеся, в КОМОРІ ви все оплачуєте тільки по факту. При достроковому закритті договору оренди прохання попередити менеджера за 3 дні до виїзду і тоді обов’язково зробимо перерахунок.

6. Що буде, якщо я не сплачу оренду вчасно?

У нас передбачено інформування клієнтів про необхідність наступного платежу. У разі невиконання оплати в термін накладається пеня. При простроченні платежу більш ніж на 2 місяці ваше майно потрапляє під арешт. Якщо клієнт протягом 3 місяців не оплачує послуги, передбачений аукціонний розпродаж арештованого майна. Більш детально Ви можете ознайомитися з цією умовою в додатку до договору оренди “Стандартні умови” пункт 2.12.

7. Чи можете ви доставити мої речі ?

Ми співпрацюємо з підрядниками, які пропонують послуги з розбирання, пакування та доставки ваших речей в бокси.

Важливо заздалегіть попередити про необхідність доставки, оскільки маршрут планується за 24 години.

8. Чи можна передати ключ від боксу родичам, співробітникам фірми в разі оренди для бізнесу?

Ви можете як передавати ключі, так і дозволити доступ до вашого боксу своїм довіреним особам. Для гарантування збереження ваших речей перелік довірених осіб необхідно надати в КОМОРА при підписанні договору або додатково до моменту доступу Ваших довірених осіб до боксу.

ПІБ довірених осіб можна надати з авторизованих в договорі e-mail чи мобільного номеру

9. Чи потрібно купувати замок для юніту?

Доступ до юніту і ключі від нього є тільки у орендаря, замок йому необхідно надати самостійно.

Придбати навісні замки в асортименті можна прямо на складі або при замовленні через сайт. Також можна орендувати замок від 20 грн / міс.

Часто задавані питання (FAQ)Задати інше питання