З'єднуюся з Х'юстоном

Зберігання автомобільних шин

Зберігання автомобільних шин

Власники автомобіля стикаються із проблемою, де зберігати автошини зі зміною сезону. Не турбуйтеся, є гарне рішення! Можна орендувати склад для зберігання шин . Наша компанія КОМОРА створює комфортні умови для зберігання речей різного призначення. Як організувати процес та вибрати місце для автошин, читайте далі.

Зберігання шин

Зі зміною сезону автовласник зобов’язаний змінювати автогуму свого «залізного коня». Від цього залежить його безпека та інших учасників дорожньо-транспортного руху. Але як же зберігати автошини , які цього сезону виявляються незадіяними? Почати варто з правильної підготовки до консервації. Для цього виконують кілька послідовних дій:

 • Колеса миють, ретельно прибирають забруднення.
 • З протектора прибирають дрібне каміння, перевіряють поверхні на наявність невеликих ушкоджень.
 • Матеріал ретельно висушується.
 • Щоб забезпечити зберігання автогуми , її обробляють спеціальним вмістом для підтримки еластичності та підвищення зносостійкості.
 • Бажано використовувати спеціальні чохли з тканини або мішковини (целофан та поліетилен не підходять). На кожному з них ставлять позначку, де було встановлено автогуму.

На завершення підготовки перевіряється тиск, який має бути на рівні 1-1,5 атм.

Склад для зберігання коліс

Залишити шини на зиму можна на спеціалізованому майданчику. Тут достатньо місця для розміщення габаритних предметів, що підтримують оптимальні температуру та вологість. Ціна послуги в Києві в нашій компанії КОМОРА залежить від розміру вашого юніту. Це може бути стелаж чи індивідуальний бокс.

Важливо! Не можна залишати гумотехнічні товари на довгий час у морському контейнері, в неопалюваному приміщенні або на балконі. Їх термін експлуатації через це суттєво знижується .

Зберігання шин у Києві

Наша компанія КОМОРА надає послуги з сезонного складування габаритних, невеликих предметів, речей, меблів тощо. Можливі наступні варіанти для автогуми:

 • Без дисків. Ми забезпечуємо зберігання автопокришок без дисків відповідно до інструкцій. Автопокришки встановлюють поруч вертикально. Використовуються спеціалізовані полиці та стелажі. Їх не можна підвішувати або складати чаркою. Інакше виникають деформації.
 • З дисками. Запропонована послуга складування автошин передбачає встановлення комплектів один на інший. Також їх можна підвішувати. Покришки в цьому випадку не можна ставити у вертикальному положенні.

За бажанням можна замовити послугу збереження покришок з автомобілем. Якщо ви не їздите на авто в зимовий час, можна залишити його на закритому майданчику. Тут транспортний засіб зберігатиметься в законсервованому стані до настання тепла.

Сезонне зберігання шин у Києві

Для організації сезонного зберігання коліс ми підтримуємо правильні умови з огляду на вид гумовотехнічного виробу. Основними параметрами є:

 • Температура. Взимку склад повинен опалюватись, але при цьому виключаються різкі коливання температури. При створенні температурного режиму консервації автопокришок враховується їх тип. Літні моделі потребують підігріву повітря від +8 °С і вище, а зимові не переносять спеки.
 • Вологість. Зберігати автошини на складі потрібно за показника вологості повітря в діапазоні 50-70%. Обов’язковою є наявність вентиляції. Обраний бокс має добре провітрюватись.
 • Відсутність світла. Потрібно зберігати автошини та диски за відсутності потрапляння прямих сонячних променів. Тому в контейнері немає вікон, у ньому темно, стіни не пропускають денне світло.

Щоб забезпечити збереження тих матеріальних цінностей, ми організовуємо комплексну охоронну систему. Передбачено сигналізацію, відеоспостереження, протипожежне сповіщення.

Зберігання шин

Ціна зберігання зимових шин в Києві залежить від розміру кімнати-бокса, терміну оренди та низки інших факторів. Для кожного замовника підбирається оптимальний варіант приміщення та заощадження цінностей. Вартість зберігання шин у нас низька. Це вигідніше, ніж купувати нові шини кожен сезон. Звернутися до нас варто з низки причин:

 • Індивідуальний підхід. Ціна залежить від розміру боксу. У нас є контейнери різного розміру, що дозволить скоротити витрати.
 • Зручна плата. Можна переказати кошти з рахунку або банківської картки, оплатити замовлення готівкою. Під час укладання договору оформляється повний пакет документів, що особливо важливо за юридичних.
 • Комфортне розташування. Складський об’єкт зручно розташований для комфортного відвідування, тому при доставці не складно.
 • Транспортування та упаковка. Команда досвідчених робітників організує сезонне зберігання гуми у Києві відповідно до існуючих вимог. Ми пакуємо автогуму компактно, розмістимо її всередині контейнера.
 • Доступ до “Комори” 24/7. Перевірити зберігання власності, забрати її з обраного боксу можна у зручний для вас момент. Для цього видається ключ, за допомогою якого відкривається доступ до комірки.
 • Страхування. Щоб виключити ймовірність збитків через непередбачені обставини, майно можна застрахувати.
 • Зворотня доставка. Щоб особисто не відвідувати складське приміщення можна замовити зворотню доставку.

Якщо умови повністю влаштовують вас, подавайте заявку по телефону. Зателефонуйте нашим менеджерам або залиште заявку онлайн для зворотного зв’язку. Вкажіть контактну інформацію, номер телефону, щоб наші співробітники швидко передзвонили, прийняли замовлення.

У заявці вказується термін оренди, площа кімнати-боксу, яку необхідно виділити у складському приміщенні. Менеджер допоможе вибрати дату, коли ви зможете зайняти її, надасть роз’яснення щодо можливості транспортування. У зазначений період транспорт прибуває об’єкт.

Перед отриманням ключа заповнюються документи, оформляється договір. Мінімальний термін оренди становить 1 тиждень.

 

 

Categories: