З'єднуюся з Х'юстоном

Оренда складу для зберігання меблів

Оренда складу для зберігання меблів

Організація зберігання меблів під час переїзду може стати справжньою проблемою. Адже це габаритні конструкції, які потребують правильних умов перевезення. Погодьтеся, що не можна просто залишити крісла, диван, стіл просто неба. Навіть якщо це триватиме лише кілька днів. Будь-якої миті може піти дощ, а вітер розноситиме пил … Тому найкращим рішенням стане оренда в нашій компанії КОМОРА. Що врахувати при виборі приміщення, варто дізнатись перед замовленням послуги. Про це читайте далі.

Меблі для зберігання

Щоб організувати зберігання речей на час переїзду , звертайте увагу на передбачені умови. Вони повинні відповідати вашим вимогам. При виборі складу для меблів під час переїзду враховують таке:

 • Оптимальний розмір вільного простору. Ціна боксу залежить від його площі, тому бажано заздалегідь оцінити, яку площу доведеться зайняти. Щоб вмістити габаритні вироби в обмежений розмір контейнер, їх можна розібрати, знявши підлокітники з крісел і диванів, розібравши рознімні частини конструкцій.
 • Заздалегідь продумайте термін укладання договору. Попередньо оцініть, який період планується орендувати приміщення.
 • Температурний режим важливий під час зберігання речей під час ремонту . Бокс повинен опалюватися взимку, мати якісну вентиляцію.
 • Чи входить у вартість навантаження та розвантаження. Якщо планується завантажувати все самостійно, орендодавець надає безкоштовні візки, кріплення.
 • Доступ до контейнера для користувача має бути цілодобовим, без вихідних. Погодьтеся, що доступ до юніту не повинен бути складним. Незручно, якщо передбачено відвідування за графіком, за записом або лише у певні дні.
 • Продумана система безпеки включає сигналізацію, на території повинен бути охоронець. Також важливою є наявність протипожежного сповіщення.

Цим вимогам відповідають умови нашої компанії. Щоб переїзд, зберігання речей були комфортними та безпечними, укладається договір. Ми пропонуємо просту оплату, яка не містить прихованих комісій та платежів. Правильно обраний орендодавець – гарантія безпечного зберігання речей під час ремонту .
Подібна нагода зацікавить як приватних домовласників, так і власників офісів. Укласти оренду можна терміном від 1 тижня до кількох років. Цю послугу замовляють, якщо ви плануєте переїхати до іншого будинку або в будинку просто стало багато зайвого, але це шкода викинути.

Зберігання меблів під час ремонту

Перед ремонтними роботами бажано позбавити квартиру від габаритних конструкцій. Це спростить завдання для робітників, виключить можливість попадання будматеріалів на лакові та текстильні поверхні, механічні пошкодження. Найкраще орендувати склад на час ремонту .

Це пояснюється низкою причин:

 • Спеціальний бокс має вентиляцію, температурний контроль. Тому дерево, оббивка, метал не псуються навіть за тривалого заощадження.
 • Кімнати у квартирі легко підготувати до ремонтно-будівельних робіт.
 • Зовнішній вигляд предметів інтер’єру не змінюється, на поверхнях не утворюється грибок, забруднення.
 • Орендувати спеціальне місце дешевше, ніж відновлювати оббивку дивана, міняти лакові покриття столів, прибирати іржу та цвіль.
 • Власність залишається під цілодобовою охороною.

Важливо! Перед відправкою габаритних предметів для заощадження варто їх якісно упакувати. Для цього використовується поліетиленова плівка, картон, текстильні чохли. При перевезенні предмети міцно фіксують у кузові вантажного автомобіля.

За бажання перед підписанням договору можна застрахувати майно. Це виключає можливість збитків у разі стихійних, непередбачених причин.

Склад для меблів під час ремонту

Перш ніж звернутися до нашої компанії для організації зберігання на час ремонту , потрібно скласти список. Для кожної конструкції продумується можливість розбирання. Це дозволяє визначити площу, яку вони займають у складеному, упакованому вигляді. Також враховуйте передбачуваний термін оренди.

Звернутися до нас варто з низки причин:

 • Індивідуальний підхід. Відповідно до обсягу вантажу та його особливостей, вибирається відповідний бокс. У нас є контейнери різного розміру, що дозволить скоротити витрати.
 • Зручне розташування. Якщо складський об’єкт знаходиться далеко, це збільшує витрати на перевезення, виникають логістичні проблеми. Наша компанія Комора має зручне розташування, тому при доставці не виникає складнощів.
 • Оплата безготівково та готівкою. Це особливо важливо для юридичних. Угода оформляється під час укладання договору, орендар отримує повний пакет документів для правильного відображення послуги бухгалтерської звітності.
 • Транспортування та упаковка. Цією можливістю варто користуватися. Команда досвідчених робітників зможе компактно розмістити всі компоненти всередині контейнера, акуратно перевезе все та розмістить є всередині для зберігання меблів під час ремонту .
 • Доступ. Перевірити збереження власності, забрати їх з ощадного боксу можна у зручний момент. Для цього видається ключ, за допомогою якого людина отримує доступ до свого складського простору.

Якщо умови орендодавця повністю влаштовують, подавайте заявку по телефону. Бажано це зробити заздалегідь, щоб у вказаний день зайняти відповідний бокс. Можна залишити онлайн заявку на нашому сайті, щоб ми передзвонили.

У заявці вказується термін оренди, простір, який необхідно виділити у складському приміщенні. Менеджер КОМОРИ допоможе вибрати дату, коли можна зайняти комірку. Консультант також дасть роз’яснення щодо можливості упаковки та навантаження-розвантаження, транспортування. У зазначений період транспорт прибуває на об’єкт, а орендар отримує ключі та заповнює документи.

Categories: