Оренда складу для зберігання меблів - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Оренда складу для зберігання меблів

Організація зберігання меблів під час переїзду може стати справжньою проблемою. Адже це габаритні конструкції, які потребують правильних умов перевезення. Погодьтеся, що не можна просто залишити крісла, диван, стіл просто неба. Навіть якщо це триватиме лише кілька днів. Будь-якої миті може піти дощ, а вітер розноситиме пил … Тому найкращим рішенням стане оренда в нашій компанії КОМОРА. Що врахувати при виборі приміщення, варто дізнатись перед замовленням послуги. Про це читайте далі.

Меблі для зберігання

Щоб організувати зберігання речей на час переїзду , звертайте увагу на передбачені умови. Вони повинні відповідати вашим вимогам. При виборі складу для меблів під час переїзду враховують таке:

Цим вимогам відповідають умови нашої компанії. Щоб переїзд, зберігання речей були комфортними та безпечними, укладається договір. Ми пропонуємо просту оплату, яка не містить прихованих комісій та платежів. Правильно обраний орендодавець – гарантія безпечного зберігання речей під час ремонту .
Подібна нагода зацікавить як приватних домовласників, так і власників офісів. Укласти оренду можна терміном від 1 тижня до кількох років. Цю послугу замовляють, якщо ви плануєте переїхати до іншого будинку або в будинку просто стало багато зайвого, але це шкода викинути.

Зберігання меблів під час ремонту

Перед ремонтними роботами бажано позбавити квартиру від габаритних конструкцій. Це спростить завдання для робітників, виключить можливість попадання будматеріалів на лакові та текстильні поверхні, механічні пошкодження. Найкраще орендувати склад на час ремонту .

Це пояснюється низкою причин:

Важливо! Перед відправкою габаритних предметів для заощадження варто їх якісно упакувати. Для цього використовується поліетиленова плівка, картон, текстильні чохли. При перевезенні предмети міцно фіксують у кузові вантажного автомобіля.

За бажання перед підписанням договору можна застрахувати майно. Це виключає можливість збитків у разі стихійних, непередбачених причин.

Склад для меблів під час ремонту

Перш ніж звернутися до нашої компанії для організації зберігання на час ремонту , потрібно скласти список. Для кожної конструкції продумується можливість розбирання. Це дозволяє визначити площу, яку вони займають у складеному, упакованому вигляді. Також враховуйте передбачуваний термін оренди.

Звернутися до нас варто з низки причин:

Якщо умови орендодавця повністю влаштовують, подавайте заявку по телефону. Бажано це зробити заздалегідь, щоб у вказаний день зайняти відповідний бокс. Можна залишити онлайн заявку на нашому сайті, щоб ми передзвонили.

У заявці вказується термін оренди, простір, який необхідно виділити у складському приміщенні. Менеджер КОМОРИ допоможе вибрати дату, коли можна зайняти комірку. Консультант також дасть роз’яснення щодо можливості упаковки та навантаження-розвантаження, транспортування. У зазначений період транспорт прибуває на об’єкт, а орендар отримує ключі та заповнює документи.

Відправка повідомлення

Відправити