З'єднуюся з Х'юстоном

Ми працюємо! Через проблеми з мобільним зв’язком краще напишіть свій запит нам на п@шту, Telegram , Viber. В Контактах є всі номери. Ми завжди он-лайн!

Зберігання лиж

Зберігання лиж

Якісне спортивне спорядження потребує правильного догляду. Це справедливо і при виборі умов зберігання лиж. Це досить дороге екіпірування, яке потребує комплексної підготовки до літнього сезону. Коли зимові види спорту поступаються місцем літнім заняттям, власнику важливо створити правильні умови для свого спорядження. Найкращим рішенням буде оренда складу у нашій компанії КОМОРА. Як зробити все правильно читайте далі.

Зберігання лиж влітку

Коли зимовий сезон добігає кінця, варто приділити увагу правильної консервації спортивного спорядження. Недостатньо просто очистити полози від бруду та снігу. Якщо ви дійсно дбаєте про своє дороге екіпірування, зверніть більше уваги на це питання. Дбайливе, акуратне ставлення до спортивного інвентарю потрібне з низки причин:

 • Збереження високих експлуатаційних якостей. Полози, виготовлені з дерева, не розсохнуться. Кріплення, канти збережуть попередні параметри.
 • Зовнішній вигляд буде ефектним. За бажанням ви зможете перепродати лижі за вигідною ціною.
 • Зниження витрат за купівлю нового інвентарю для занять лижним спортом. Так як кріплення залишаються в нормальному стані, ще довго можна не замислюватися про купівлю нової моделі.
 • Високі спортивні якості. Якщо власник приділяє належну увагу комплексному догляду, під час експлуатації вдається досягати високої швидкості ковзання, керованості та маневреності.

Наша компанія Комора володіє мережею складів, де можна орендувати юніт для складування різних речей. Ми враховуємо особливості матеріальних цінностей, що залишаються у боксі, створюємо оптимальні внутрішні умови.

Підготовка до консервації

Перш ніж залишити спортивне приладдя в боксі, проводиться комплексна підготовка. Інвентар заносять у приміщення та виконують кілька послідовних дій:

 • Чистка. Кріплення, ковзани протирають вологою тканиною. Не можна використовувати абразивні миючі засоби. За наявності складних забруднень їх очищають мильним розчином. Для кантів або кріплень можна придбати особливі розчини з безпечним вмістом у спеціалізованих магазинах. З їхньою допомогою вдається лагідно прибрати бруд.
 • Прання черевиків та шкарпеток. Внутрішні шкарпетки дістають із черевиків та перуть(за інструкцією виробника). Черевики чистять, протирають насухо. Їх зберігають окремо, попередньо встановивши суху, чисту шкарпетку назад. Всередину бажано утрамбувати папір.
 • Сушіння. Спочатку поверхні протирають паперовою або сухою тканинною серветкою. Потрібно залишити полози у приміщенні на деякий час. Не можна залишати їх поряд з опалювальними приладами, під прямим сонячним промінням.
 • Послаблення кріплень. Кріплення, які знаходяться в експлуатації обов’язково послаблюють. Пружини повинні бути затягнуті мінімально, щоб на них не діяло навантаження. Інакше пружини розтягуються.
 • Шліфування. Якщо будуть виявлені мікротріщини, їх шліфують та покривають лаком.
 • Захисне покриття. Для дерева підійде спеціальна смола, а для моделей із пластику купують парафін. Вмістом ретельно покривають поверхні, що дозволить уникнути пересихання.

Після виконання перерахованих дій спортінвентар бажано скласти спеціальний чохол. Зазвичай він постачається виробником у комплекті. Якщо його немає, чохол можна замовити окремо. Він убереже лакофарбове покриття від сколів, подряпин та забруднень.

Важливо! Чохол убереже користувача від порізів, які можуть статися, якщо випадково натрапити на кант рукою. Захисний матеріал не дозволяє пилу накопичуватися в мастилі кріплень.

Перед тим, як залишити інвентар на нашому складі, переконайтеся, що вона суха. Чохол має бути чистим. Його виготовляють із паропроникного матеріалу.

Особливості зберігання полозів з дерева та пластику

Є невелика різниця, як підготувати до літнього сезону вироби із пластику та дерева. Якщо не зважати на ці тонкощі, незабаром лижник зіткнеться з серйозними труднощами. Можливо навіть знадобиться нове екіпірування. Рекомендації такі:

 • для дерева. Полози підвішують вгору кінцями, щоб вони не торкалися підлоги. Їх потрібно стягнути біля кінців (не в центрі), а біля краю встановити розпірку. Важливо підтримувати нормальний рівень вологості.
 • Для пластику. Їх вивішують вертикально чи горизонтально, не використовують розпірку. Для пластикових конструкцій використовують стяжки на липучках. Захистити матеріал від пересихання дозволяє шар парафіну.

Категорично заборонено залишати лижі у приміщенні з високою вологістю, де на поверхні можуть потрапляти прямі сонячні промені. Орендуючи бокс у нас, ви отримуєте відділення з необхідними стелажами, гаками та іншими пристроями. Це дозволяє забезпечити правильне положення та продовжити термін експлуатації спортінвентарю.

Чому варто звернутись до нас?

Віддаючи речі на наш склад КОМОРА, ви отримуєте контейнер із відповідними умовами. Температура та вологість підтримуються на оптимальному рівні. Влітку у приміщенні виключається висока спека та перепади температури. Переваги співпраці з нами такі:

 • Звільняється місце вдома, адже спортінвентар не доведеться залишати у квартирі, гаражі.
 • Всередині блоку підтримується температура +20°С.
 • Передбачено ефективну систему вентиляції, що дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості.
 • Передбачено відеоспостереження, сигналізацію, пожежну систему оповіщення. Це гарантує, що речі залишаться цілими протягом усього терміну користування юнітом.
 • З фізичними та юридичними особами укладається договір. За потреби ми підготуємо повний пакет документів для бухгалтерської звітності.

Передбачено послугу зворотньої кур’єрської доставки. Не обов’язково особисто відвідувати складський об’єкт, щоби забрати матеріальні цінності. Оформіть замовлення телефоном або залиште заявку в онлайн-формі. Наш консультант зателефонує вам, уточнить деталі співпраці.

 

Categories: