Зберігання лиж та сноубордів - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Зберігання лиж та сноубордів

Якісне спортивне спорядження потребує правильного догляду. Це справедливо і при виборі умов зберігання лиж. Це досить дороге екіпірування, яке потребує комплексної підготовки до літнього сезону. Коли зимові види спорту поступаються місцем літнім заняттям, власнику важливо створити правильні умови для свого спорядження. Найкращим рішенням буде оренда складу у нашій компанії КОМОРА. Як зробити все правильно читайте далі.

Зберігання лиж влітку

Коли зимовий сезон добігає кінця, варто приділити увагу правильної консервації спортивного спорядження. Недостатньо просто очистити полози від бруду та снігу. Якщо ви дійсно дбаєте про своє дороге екіпірування, зверніть більше уваги на це питання. Дбайливе, акуратне ставлення до спортивного інвентарю потрібне з низки причин:

Наша компанія Комора володіє мережею складів, де можна орендувати юніт для складування різних речей. Ми враховуємо особливості матеріальних цінностей, що залишаються у боксі, створюємо оптимальні внутрішні умови.

Підготовка до консервації

Перш ніж залишити спортивне приладдя в боксі, проводиться комплексна підготовка. Інвентар заносять у приміщення та виконують кілька послідовних дій:

Після виконання перерахованих дій спортінвентар бажано скласти спеціальний чохол. Зазвичай він постачається виробником у комплекті. Якщо його немає, чохол можна замовити окремо. Він убереже лакофарбове покриття від сколів, подряпин та забруднень.

Важливо! Чохол убереже користувача від порізів, які можуть статися, якщо випадково натрапити на кант рукою. Захисний матеріал не дозволяє пилу накопичуватися в мастилі кріплень.

Перед тим, як залишити інвентар на нашому складі, переконайтеся, що вона суха. Чохол має бути чистим. Його виготовляють із паропроникного матеріалу.

Особливості зберігання полозів з дерева та пластику

Є невелика різниця, як підготувати до літнього сезону вироби із пластику та дерева. Якщо не зважати на ці тонкощі, незабаром лижник зіткнеться з серйозними труднощами. Можливо навіть знадобиться нове екіпірування. Рекомендації такі:

Категорично заборонено залишати лижі у приміщенні з високою вологістю, де на поверхні можуть потрапляти прямі сонячні промені. Орендуючи бокс у нас, ви отримуєте відділення з необхідними стелажами, гаками та іншими пристроями. Це дозволяє забезпечити правильне положення та продовжити термін експлуатації спортінвентарю.

Чому варто звернутись до нас?

Віддаючи речі на наш склад КОМОРА, ви отримуєте контейнер із відповідними умовами. Температура та вологість підтримуються на оптимальному рівні. Влітку у приміщенні виключається висока спека та перепади температури. Переваги співпраці з нами такі:

Передбачено послугу зворотньої кур’єрської доставки. Не обов’язково особисто відвідувати складський об’єкт, щоби забрати матеріальні цінності. Оформіть замовлення телефоном або залиште заявку в онлайн-формі. Наш консультант зателефонує вам, уточнить деталі співпраці.

 

Відправка повідомлення

Відправити