Тимчасове зберігання товарів - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Тимчасове зберігання товарів

Тимчасове зберігання товарів

Торгові майданчики, особливо ті, хто веде бізнес онлайн, зацікавлені у тимчасовій оренді складу для своїх товарів. Це дозволяє забезпечити швидке відправлення замовлень своїм покупцям, що підвищує їхню довіру до вашої продукції. Наша компанія КОМОРА має мережу складських приміщень у Києві. Ця послуга відкриває низку нових можливостей для підприємств різних напрямів діяльності.

Склад тимчасового зберігання товарів

Для багатьох організацій утримувати власний склад невигідно. Тому вони звертаються до нас, щоб укласти договір відповідального зберігання товару . Ця послуга цікава для бізнесу у сфері торгівлі онлайн, оптових виробників, продавців з великим оборотом. Дана схема має ряд переваг:

Складське зберігання товару

Наша компанія КОМОРА надає послуги зберігання товарів на складі на вигідних для клієнтів умовах. Об’єм боксу можна вибрати відповідно до розміру товарних одиниць. Усередині підтримуються оптимальні умови. Наші складські об’єкти орендують для наступних речей:

Щоб уточнити, чи зможемо ми прийняти на зберігання вашу продукцію, зателефонуйте нашим консультантам. Менеджер дасть роз’яснення, допоможе вибрати оптимальний розмір юніту. Ми надаємо послуги із зберігання товару високої якості.

Що не можна зберігати на складі?

Є низка речей, які заборонено залишати в комірках наших складських об’єктів. Цей список містить наступне:

Також немає можливості організувати правильні умови для складування лікарських засобів, ювелірних виробів та дрібних предметів, що потребують спеціальної техніки для зважування. Організація повинна використовувати спеціальні, підготовлені будівлі та техніку.

Переваги оренди

Для багатьох напрямків бізнесу вигідніше орендувати складські приміщення, ніж утримувати власну спеціалізовану будівлю. Це дозволяє скоротити як операційні витрати, а й підвищити прибутковість і рентабельність діяльності. Орендар не несе наступних видів витрат:

Перерахованими витратами займається наша організація. Звернувшись до нас, ви зможете виключити низку витрат, вирішити складні логістичні завдання, вести облік відвантажень. Інформація про кількість товарних запасів буде доступна як реального часу.
Ви зможете забезпечити наявність ТМЦ у достатній кількості, що забезпечує оперативну доставку.

Чому вигідно звернутись до нас?

Ми створили комфортні та вигідні умови для співпраці для різних категорій замовників. Розроблено алгоритми роботи з юридичними та фізичними особами. Вибір пакетного рішення та тарифу залежить від обсягу продажу, масштабу бізнесу та інших факторів. Переваги співпраці з нами такі:

Оформіть замовлення телефоном або залиште контактну інформацію в онлайн-формі. Наш консультант зателефонує вам, надасть потрібні роз’яснення. Оплата приймається зручним для вас способом. За потреби ми підготуємо відповідні документи.
Оренда дозволяє забезпечити контроль за кількістю продукції в наявності. Ви зможете ефективно управляти вашим інтернет-магазином або іншим підприємством.

Відправка повідомлення

Відправити