Зимове зберігання велосипеда - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Зимове зберігання велосипеда

Зимове зберігання велосипеда

Велосипед – сезонний транспорт, тому багато власників двоколісника замислюються про його правильне зберігання взимку. Якщо ви є щасливим власником такого транспортного засобу, вам варто підготуватися до цього заздалегідь. Є кілька способів, як правильно підготувати його до зберігання у зимовий період. Наша компанія КОМОРА пропонує орендувати місце на складі, де ваші речі зберігатимуться в оптимальних умовах.

Зберігання велосипеда

Є кілька рекомендацій, як правильно зберігати велосипед . Якщо їх не дотримуватися, металеві деталі покриваються іржею, лакофарбові поверхні потьмяніють. Щоб покататися навесні, доведеться докласти багато зусиль. Та й не факт, що після неправильного збереження механізми вдасться відновити. Отже, ось кілька рекомендацій, як правильно підготувати велосипед до зимівлі на складі нашої компанії КОМОРА:

Ціна зберігання велосипеда в Києві в нашій компанії КОМОРА залежить від розміру боксу та терміну його оренди. Тому вигідніше зберігати двоколісник у розібраному вигляді. Окремі комплектуючі обертають тканиною чи папером.

Вибір потрібного місця

Правильне місце для консервації двоколісного транспортного засобу – закритий простір. На нашому складі можна орендувати бокс, в якому будуть підтримуватись оптимальні умови. Є два варіанти зберігання:

Зберігати двоколісник будинку – не найкраще рішення. Для нього потрібно достатньо площі, якої у звичайних квартирах часом катастрофічно не вистачає. Тому оренда кімнати-боксу стане чудовим виходом. Вартість послуги набагато нижча, ніж покупка нового транспортного засобу або його ремонт.

Чому варто звернутися до нашої компанії КОМОРА?

Ми маємо складські об’єкти, що дозволяють зберігати меблі, транспорт, речі, техніку тощо. До кожного виду матеріальних цінностей підбираються правильні умови. У нас можна вибрати юніт відповідної площі, що скорочує вартість оренди. Ми пропонуємо наступні варіанти встановлення транспортного засобу в кімнаті-боксі:

Орендувати комірку у нас можна терміном від 1 тижня до кількох років. Мінімальна площа простору, де можна зберігати цінності, становить 1 м². Виберіть відповідні умови для ваших речей. Наші консультанти дадуть роз’яснення, як зберігати велобайк у складському приміщенні. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок, залиште контакти в онлайн-формі. Ми укладаємо з орендарями договір, за бажанням ви зможете застрахувати майно. Наша компанія надає послугу зворотної доставки, упаковки та транспортування.

Важливо! На складі передбачено комплексну охоронну систему. Працює сигналізація, відеоспостереження. На всій території працює пожежна система оповіщення. Це гарантує збереження речей .

Оплата здійснюється зручним для орендаря способом. Ми приймаємо готівкові безготівкові платежі, підготуємо повний пакет документів для юридичних осіб. Після оплати обраний вами день двоколісний транспортний засіб доставляється на склад. Ви отримуєте ключ від контейнера. Доступ до нього залишається відкритим цілодобово без вихідних.

Оформіть замовлення у зручний час, виберіть день та тип боксу для сезонної консервації велобайка. За невеликі гроші ви збережете ваш двоколісник, не займаючи обмежені метри у квартирі.

 

Відправка повідомлення

Відправити