З'єднуюся з Х'юстоном

Зимове зберігання велосипеда

Зимове зберігання велосипеда

Велосипед – сезонний транспорт, тому багато власників двоколісника замислюються про його правильне зберігання взимку. Якщо ви є щасливим власником такого транспортного засобу, вам варто підготуватися до цього заздалегідь. Є кілька способів, як правильно підготувати його до зберігання у зимовий період. Наша компанія КОМОРА пропонує орендувати місце на складі, де ваші речі зберігатимуться в оптимальних умовах.

Зберігання велосипеда

Є кілька рекомендацій, як правильно зберігати велосипед . Якщо їх не дотримуватися, металеві деталі покриваються іржею, лакофарбові поверхні потьмяніють. Щоб покататися навесні, доведеться докласти багато зусиль. Та й не факт, що після неправильного збереження механізми вдасться відновити. Отже, ось кілька рекомендацій, як правильно підготувати велосипед до зимівлі на складі нашої компанії КОМОРА:

  • Розбирання. Ця дія не обов’язкова, але бажана. Цілком можливо залишити компоненти нерозібраними, але їхнє ретельне очищення буде виконувати складніше. Погодьтеся, що якість обслуговування буде вищою, якщо розібрати велобайк. Знімаються колеса, педалі та шатуни, можна демонтувати колісні втулки, каретку, ланцюг та зірочки, перемикач швидкостей. Знімними деталями є касета, кермо, сідло, гальма.
  • Миття. Правильна консервація не може обійтися без попереднього очищення. Потрібно використовувати воду, щітки, ганчірки, миючі засоби. Мити потрібно всі вузли (від ланцюга та зірочок до керма та сідла). Особливу увагу приділяють компонентам зі змащенням. Бруд та відкладення потрібно змити спеціальним миючим складом, наприклад, гасом. Після миття комплектуючі сушать, протирають насухо ганчіркою.
  • Змащування. Перед консервацією всі шліцеві, різьбові з’єднання, де передбачено консистентне мастило, обробляють. Використовуйте спеціальні консерваційні суміші для металу, щоб ланцюг, колісний обід, зірочки та інші подібні деталі не заіржавіли. Можна використовувати для цього Літол, інші мастила. Вміст наноситься товстим шаром. Восковою поліроллю обробляють неметалеві покриття, шкіряне сидіння змащують гліцерином.
  • Складання. Щоб у боксі для зберігання велосипеда він займав мало місця, проводиться компактизація. Колеса зберігаються окремо, а педалі притискаються до рами. Кермо вивертається на 90 °. Обов’язково послаблюється напруга на тросах.

Ціна зберігання велосипеда в Києві в нашій компанії КОМОРА залежить від розміру боксу та терміну його оренди. Тому вигідніше зберігати двоколісник у розібраному вигляді. Окремі комплектуючі обертають тканиною чи папером.

Вибір потрібного місця

Правильне місце для консервації двоколісного транспортного засобу – закритий простір. На нашому складі можна орендувати бокс, в якому будуть підтримуватись оптимальні умови. Є два варіанти зберігання:

  • У неопалюваному приміщенні. Оренда коштує менше, але всі металеві компоненти важливо ретельно обробити спеціальним мастилом. Контейнер добре вентилюється, але через перепади температури на поверхнях може з’явитися конденсат. Імовірність появи іржі, руйнування фарби та зниження еластичності гуми помітно зростає.
  • В опалювальному приміщенні. Це ідеальне рішення для тривалого консервування велобайків. Підтримується постійна температура, унеможливлюється її перепад. Рівень вологості зберігається на рівні 50-70%. Вимоги до підготовки компонентів нижче.

Зберігати двоколісник будинку – не найкраще рішення. Для нього потрібно достатньо площі, якої у звичайних квартирах часом катастрофічно не вистачає. Тому оренда кімнати-боксу стане чудовим виходом. Вартість послуги набагато нижча, ніж покупка нового транспортного засобу або його ремонт.

Чому варто звернутися до нашої компанії КОМОРА?

Ми маємо складські об’єкти, що дозволяють зберігати меблі, транспорт, речі, техніку тощо. До кожного виду матеріальних цінностей підбираються правильні умови. У нас можна вибрати юніт відповідної площі, що скорочує вартість оренди. Ми пропонуємо наступні варіанти встановлення транспортного засобу в кімнаті-боксі:

  • На своїх колесах. Тиск шин знижується до середнього значення. Згодом бажано періодично перевіряти його, за необхідності накачувати шини.
  • Підвішування на гаках чи стійках. Так на вузли та механізми не діє навантаження, але конструкція займає велику площу.
  • В розібраному вигляді. Це найдешевший спосіб, що дозволяє заощаджувати простір.

Орендувати комірку у нас можна терміном від 1 тижня до кількох років. Мінімальна площа простору, де можна зберігати цінності, становить 1 м². Виберіть відповідні умови для ваших речей. Наші консультанти дадуть роз’яснення, як зберігати велобайк у складському приміщенні. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок, залиште контакти в онлайн-формі. Ми укладаємо з орендарями договір, за бажанням ви зможете застрахувати майно. Наша компанія надає послугу зворотної доставки, упаковки та транспортування.

Важливо! На складі передбачено комплексну охоронну систему. Працює сигналізація, відеоспостереження. На всій території працює пожежна система оповіщення. Це гарантує збереження речей .

Оплата здійснюється зручним для орендаря способом. Ми приймаємо готівкові безготівкові платежі, підготуємо повний пакет документів для юридичних осіб. Після оплати обраний вами день двоколісний транспортний засіб доставляється на склад. Ви отримуєте ключ від контейнера. Доступ до нього залишається відкритим цілодобово без вихідних.

Оформіть замовлення у зручний час, виберіть день та тип боксу для сезонної консервації велобайка. За невеликі гроші ви збережете ваш двоколісник, не займаючи обмежені метри у квартирі.

 

Categories: