З'єднуюся з Х'юстоном

Зимове зберігання мотоцикла

Зимове зберігання мотоцикла

Якщо ви є щасливим власником мотоцикла, вам потрібно подбати про його правильне сезонне зберігання. Наша компанія КОМОРА здає в оренду спеціальні складські приміщення, де ваш байк буде залишатися цілим і неушкодженим до настання тепла. Але як правильно підготувати двоколісник до зимівлі? Про всі нюанси ви дізнаєтесь далі.

Зимове зберігання мотоцикла

Щоб поставити мотоцикл на зимівлю потрібно правильно його законсервувати. Інакше навесні з’являться проблеми не лише із запуском, а й зовнішнім виглядом транспортного засобу. Байк потрібно зберігати в опалювальному приміщенні, де температура не опускається нижче +10°С. Перед консервацією слід звернути увагу на такі системи та механізми:

 • Паливна система. Якщо бак металевий бензин потрібно злити. Всередину заливається спеціальна антикорозійна рідина. Для пластикового бака процедуру виконувати не обов’язково. Ємність заповнюють повністю, щоб паливні канали, трубки не пересихали. У бензин додають присадки для чищення бака. Потрібно трохи проїхати двоколісником.
 • Свічки. Їх викручують, у циліндри наливають трохи олії (близько 5 г). Потім свічки вставляються назад, а поршні прокручуються стартером.
 • Моторне масло. Відпрацьоване зливають, у картер заливають новий мастильний склад. Інакше при розконсервації суспензії та відкладення заб’ють канали, жиклери.
 • Двигун. Щоб захистити двигун від корозії та передчасного зносу, використовують засіб на олійній основі із захисними присадками. Його розпорошують у циліндрах за допомогою аерозолю. На внутрішніх поверхнях утворюється захисна плівка, що запобігає появі іржі на двигуні.
 • Шини. Якщо зберігати мотоцикл планується більше 4 місяців, шини вивішують. Мототехніку ставлять на підніжку та підкат під переднє колесо. Тиск знижується до 1 атм. Покришки обробляють силіконовим мастилом із розпилювача. Це запобігає розтріскуванню, пересиханню гуми.
 • Охолоджуюча рідина. Якщо приміщення не опалюватиметься, холодоагент змінюють, використовуючи спеціальний незамерзаючий антифриз. Використовувати воду для розбавлення рідини, що охолоджує, не можна.
 • Акумулятори. При зберіганні батарея втрачає ємність, тому її варто зняти та забрати додому. Акумулятор бажано заряджати один раз на місяць.
 • Вихлопна труба. Глушник щільно затикають тканиною, щоб волога не накопичувалася всередині.

Важливо! Перед консервацією мототехніку ретельно миють. Не можна використовувати безконтактне миття із застосуванням лужних засобів. Найкраще вимити всі деталі та компоненти вручну з восковою поліроллю для мотоциклів. Після цього байк сушать під струменем повітря з компресора .

Гумові деталі, трубки, прокладки обробляються спреєм на основі силікону. Металеві компоненти покривають шаром WD- 40. Сидіння протирають водовідштовхуючим засобом для шкіри.

Наша компанія КОМОРА організує зимове зберігання мотоцикла на вигідних умовах. Ціна залежить від обсягу боксу та терміну оренди. Ми надамо сухий, вентильований простір, де двоколісник зможе перезимувати в комфортних умовах. Це гарантує його безпеку та легкий запуск навесні.

Варіанти сезонної консервації

Мотобайк зберігають у закритому приміщенні. На нього не повинно потрапляти сонячне світло, вода та вітер. Можна залишити свою двоколісну мототехніку в чохлі. І тут обов’язково варто переконатися, що унизу залишається вільний простір для вентиляції. Використовувати поліетилен та інші подібні матеріали не можна. Чохол повинен пропускати повітря та вологу. Є такі варіанти зберігання:

 • У неопалюваному приміщенні. Вартість оренди нижча, але правильній підготовці транспортного засобу приділяють багато уваги. Обов’язково використання спеціального антифризу, всі компоненти обробляють захисними сумішами. В іншому випадку через перепади температури утворюється конденсат. Це призводить до швидкого руйнування вузлів та механізмів, елементів кузова.
 • Опалювальний склад. Це найкращий варіант для мотобайка. Ціна оренди буде вищою, але підготовці можна приділити менше уваги. Виключається ймовірність появи іржі, окисних процесів. Всі системи будуть готові до швидкої розконсервації із настанням теплого сезону.

У опалювальних комірках мототехніка може зберігатися у підвішеному чи розібраному вигляді. Другий спосіб дозволяє заощадити місце, зайняти контейнер меншої площі. Орендар у цьому випадку може заощадити.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія має мережу складів, де можна зберігати матеріальні цінності різного розміру. Це об’єкти, які мають гарну логістичну розв’язку, дозволяють користувачам у зручний для них час прибути на склад. Ви отримуєте цілодобовий доступ до своїх матеріальних цінностей. Наші переваги такі:

 • Можна вибрати площу контейнера, залишити речі на будь-який термін.
 • Із замовниками укладається договір, оформляється необхідна для звітності документація.
 • Ведеться відеоспостереження, є сигналізація. Це гарантує збереження матеріальних цінностей.
 • Діє комплексна система пожежного сповіщення.
 • У нас можна замовити послугу зворотної доставки, пакування, перевезення.
 • До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід. Це дозволяє задовольнити будь-які потреби замовника.
 • За потреби майно можна застрахувати. Це дозволить уникнути втрати власності за стихійних, непередбачених обставин.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Залиште дані онлайн-формі, щоб ми оперативно передзвонили. Консультант допоможе вибрати бокс, створить заявку на вибраний вами день. Після внесення оплати та підписання договору видається ключ від складського боксу. За невеликі кошти ви збережете ваш мотобайк, уникнете дорогого ремонту через неправильне зберігання.

 

 

Categories: