Зимове зберігання мотоцикла - Склади зберігання речей та меблів - КОМОРА Київ

Зимове зберігання мотоцикла

Якщо ви є щасливим власником мотоцикла, вам потрібно подбати про його правильне сезонне зберігання. Наша компанія КОМОРА здає в оренду спеціальні складські приміщення, де ваш байк буде залишатися цілим і неушкодженим до настання тепла. Але як правильно підготувати двоколісник до зимівлі? Про всі нюанси ви дізнаєтесь далі.

Зимове зберігання мотоцикла

Щоб поставити мотоцикл на зимівлю потрібно правильно його законсервувати. Інакше навесні з’являться проблеми не лише із запуском, а й зовнішнім виглядом транспортного засобу. Байк потрібно зберігати в опалювальному приміщенні, де температура не опускається нижче +10°С. Перед консервацією слід звернути увагу на такі системи та механізми:

Важливо! Перед консервацією мототехніку ретельно миють. Не можна використовувати безконтактне миття із застосуванням лужних засобів. Найкраще вимити всі деталі та компоненти вручну з восковою поліроллю для мотоциклів. Після цього байк сушать під струменем повітря з компресора .

Гумові деталі, трубки, прокладки обробляються спреєм на основі силікону. Металеві компоненти покривають шаром WD- 40. Сидіння протирають водовідштовхуючим засобом для шкіри.

Наша компанія КОМОРА організує зимове зберігання мотоцикла на вигідних умовах. Ціна залежить від обсягу боксу та терміну оренди. Ми надамо сухий, вентильований простір, де двоколісник зможе перезимувати в комфортних умовах. Це гарантує його безпеку та легкий запуск навесні.

Варіанти сезонної консервації

Мотобайк зберігають у закритому приміщенні. На нього не повинно потрапляти сонячне світло, вода та вітер. Можна залишити свою двоколісну мототехніку в чохлі. І тут обов’язково варто переконатися, що унизу залишається вільний простір для вентиляції. Використовувати поліетилен та інші подібні матеріали не можна. Чохол повинен пропускати повітря та вологу. Є такі варіанти зберігання:

У опалювальних комірках мототехніка може зберігатися у підвішеному чи розібраному вигляді. Другий спосіб дозволяє заощадити місце, зайняти контейнер меншої площі. Орендар у цьому випадку може заощадити.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія має мережу складів, де можна зберігати матеріальні цінності різного розміру. Це об’єкти, які мають гарну логістичну розв’язку, дозволяють користувачам у зручний для них час прибути на склад. Ви отримуєте цілодобовий доступ до своїх матеріальних цінностей. Наші переваги такі:

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Залиште дані онлайн-формі, щоб ми оперативно передзвонили. Консультант допоможе вибрати бокс, створить заявку на вибраний вами день. Після внесення оплати та підписання договору видається ключ від складського боксу. За невеликі кошти ви збережете ваш мотобайк, уникнете дорогого ремонту через неправильне зберігання.

 

 

Відправка повідомлення

Відправити